Amana Özel Servis İstanbul

Derin dondurucu ve buzdolabı konusunda Amana marka ürünleri güvenle tercih edebiliyoruz ancak bu güven geçtiğimiz günlerde biraz sarsıldı ve ürünlerimizde büyük bir sorun ile karşılaştık. Sorunun sık kullanımdan kaynaklandığını çok sonra öğrendik ve gerçek suçlunun bizler olduğu gerçeğini de öğrenmiş olduk!

Kaliteli bir servis firması bulmak gerçekten zor ve birçok firma ile görüþtüğümüzde sorun ile ilgilenmek istemediler, yeni ürün alın daha mantıklı diyerek geri çevirdiler ancak Amana Servisi firması bu konuda detaylı bir çalışma yaptı ve ürünü yeniden bize kazandırmak adına kaliteli müdahaleler ile ürün teslimini kısa sürede yaptı. Farklı firmalar büyük bir sorun olduğu düşüncesi ile ilgisiz tavırları yüzünden güvenimizi kaybettiler ve eleştirilerimizi de dikkate almadılar.

Online Servis Talebi

Amana Servisi çalışanları ve yönetim ekibi ile birlikte gerçekten saygıdeğer isimler, bu anlamda güvenebileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz bir firma olarak da karşınıza çıkıyor. Amana marka tüm ürünler için artık bu firmadan hizmet alıyorum ve bakım hizmetleri için de gerçekten kusursuz işlem yapıyorlar.

Amana Servisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz firmaya ait çağrı merkezi numarası sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır ancak internet ile aranız iyiyse web sitelerini de ziyaret edebilirsiniz. Online işlemler konusunda da kaliteli hizmet sunduklarını belirterek firmanın iletişim numarasını sizlere sunuyorum: 444 1 494. Url : http://www.amana-servis.org/

Benzer Yazılar