Baymak Servisi İle Paranız Cebinizde Kalıyor

Baymakservisi.net adı altında güvenilir hizmetler sunmakta olan Baymak Servisi başarılı aynı zamanda kullanıcılarına verdiği güven ile alanındaki ilerleyişini sürdürmektedir. Firmanın amacı zor durumda kalıp kombi sorunları yaşayan tüketicilerine yardımcı olabilmektir. Bu açıdan da her zaman için iyi değil mükemmel olabilme çabası içerisinde alanında ilerleme kat etmektedir. Baymak Servis olarak hizmet sektöründe üzerine düşen görevler ne ise firmamız her zaman yerin getirebilmek ve her ne olursa olsun tüketicilerini mağdur etmeme amacı içerisindedir. Bu sebepledir ki işini uzmanına bırakıp sizler için bütçenize uygun birçok kampanyayı oluşturmaktadır. Dilerseniz sizlere firmamız farkı ile yaşanılan kampanyalar hakkında da bilgiler sunalım.

Baymak Servisi

Baymak Servisi’nin Sizlere Özel Kampanyaları

Öncelikle sunacağımız en önemli kampanya bakımla alakalı olmaktadır. Kombi bakımlarınızı ücretsiz hale getirmek ister misiniz? O halde bizleri iyice dinleyin. Sağlığınızı koruyan ve bu anlamda sizleri arkasında alan gaz alarm cihazlarına sahip olan tüketicilerimize kombi bakımını hediye ediyoruz ve 100 tl olan kombi bakımını yapıp herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Bunun yanı sıra daha iyi ısınmanıza ve tasarruf sağlamanıza yardımcı olan petek temizliği yaptıran tüketicilerimize yine 100 tl değerinde olan Baymak kombi bakımından ücret almıyoruz. Bu anlamda da tüketicilerimize yine uzman ekibimizle yardımcı oluyoruz. Üçüncü kombi bakım kampanyamız toplu kombilerle alakalı olmaktadır. Binanızda yakınlarınız da ya da komşularınız da sizler gibi kombisine bakım yaptırmak istiyor ise birden fazla kombi bakımlarında yaklaşık olarak %40 a varan indirimler yine www.baymakervisi.net firması aracılığı iledir. Bunun yanı sıra eğer bizleri tercih ederek önceden hizmet alan tüketicilerimiz arasında iseniz farklı ya da aynı kombi sorunlarınızda yine bizleri 3 sene içerisinde aradığınızda sizlerden servis ücreti almıyoruz ve arıza tespitimiz bir seferliğine ücretsiz oluyor. Son kampanyamız da yine yaşlısı, hastası, bebeği ya da acili yeti olan tüketicilerimiz içindir: eğer tüketicilerimiz bugün arayarak bizlerden servis talebinde bulunur ise aynı gün içerisinde hatta 6 saat içerisinde yanlarında bulunuyor ve uzman ekibimizle yaşanılan bu mağduriyeti kısa sürede gideriyoruz. Baymak sıcak su, su akıtıyor, kaloriferler ısıtmıyor gibi tüm sorunlarınıza çözüm bulmak için çalışıyoruz.

Görüldüğü üzere sunulan bu kampanyalar sadece Baymak Kombi Servisi aracılığı ile huzurlarınıza sunulmaktadır. Hem bu kampanyalardan yararlanmak hem de cihazınızda var olan sorunları gidermek amacı ile yine bizlere ulaşabilir yaşadığınız durumu aktarabilirsiniz. Uzman ekibimizle sizlere her açıdan elimizden gelen yardımları sunmaya hazır bulunacağız.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın