Beko Servis Merkezi

Sokakta hangi beyazeşya markasını kullanıyorsunuz diye bir anket yapılsa şüphesiz ki Beko ankette ön sıralarda kendine yer bulur. Hatta bu yazıyı okuyan kişilerin büyük bir çoğunluğunun evinde de eminim Beko marka bir eşya bulunuyordur.

Bu verilerden yola çıkarsak Beko’nun “Bir Dünya Markası” sloganının gerçekçi olduğunuz görebiliriz.

Sadece Türkiye’ye değil dünyanın dört bir yanına yayılmış bir markanın haliyle servis ihtiyacıda aynı oranda oluyor.

Her ne kadar garantili ürünlere bakan yetkili servisleri olsa da bazı durumlarda devreye özel servisler giriyor.

Bugün sizlere tanıtımını yapacağımız firmada özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde hizmet sunan Beko Servis Merkezi isimli firma.

Firma 444’lü bir çok numaraya sahip. 444 1 494 ve 444 5 545 sanal ve reelde bir çok platformda yayılmış bulunuyor.

Ayrıca firmayı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri 7-24 online çağrı merkezine sahip olması. Gün içerisinde dilediğiniz an kendilerine ulaşıp servis talebinden bulunabiliyorsunuz.

Çağrı merkezi de kendilerine bağlı olarak çalışan mobil servis araçlarına anında talebinizi ileterek size en kısa sürede ulaşmalarını sağlıyor. Bunun yanında vermiş oldukları hizmette parça değişiminde ve işçilikte 1 yıl garanti sunarak her zaman müşterilerini koruduklarını gösteriyorlar.

Eğer sizde Beko Servis Merkezinden hizmet almak istiyorsanız kendilerine 444 1 494 numaralı telefondan veya http://www.bekoservisi.gen.tr sitesinden online servis talebi formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar