Devinim Başlıyor

UbeydullahNasıl başlanacağı bilinemeyen yazılardan birisi bu. İsmail kardeşimin bloğundan yükselen bu ses başka bir kardeşinize ait. Uzun bir aradan sonra yeniden sizlerle beraber olma çabasında olan birisi. Altı yıla yakındır blog yazan ancak şu ana kadar bir adreste dikiş tutturamamış birisi: Ubeydullah.

Küçük bir geçmiş zaman yoklamasının ardından 2008 yılında başladığım blog yazarlığında, hep yerimde saydığımı fark ettim. Büyük bir kazancım vardı sadece: burada edindiğim dostluklar. Ancak uzun, upuzun bir ara verince o dostluklarla da bağım kopuverdi. Şimdi yeniden sizlerle olmak diliyorum. Bunun için sizlere bu kısa mektubu ulaştırmak diledim ve sağolsun İsmail kardeşim beni kırmadı.

Kişisel şeyler yazıp duran bir blog yazarı olmama rağmen bu yazıda oldukça başarısız olmam sizi yanıltmasın: bloğumun tebessüm garantisi vardır. Ayrıca öyle uzun da yazmam meraklanmayın. Gezer tozar onu yazarım, film izler onu yazarım, hayali dostlar yazarım, hikâyeler ve tebessümler yazarım. Bunca yazarım da dostlar da okusun dilerim. Sizleri bloğumda görmekten onur duyarım.

http://www.ubeydullah.net

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın

Yorum ( 2 )
  1. Kerim Potuk
    29 Ağustos 2014 - 20:48
    Cevapla
  2. Çağrı Mustafa Alkan
    31 Ağustos 2014 - 21:18
    Cevapla