Dünyayı Gezebileceğiniz 11 Gemi Turu

Bu yaz ucu bucağı olmayan maviliklere doğru yelken açmaya ne dersiniz? Gemi turları ile dünyanın dört bir yanını gezebilir, Yunan Adaları’ndan Bahamalar’a, Maldivler’den Uzakdoğu’ya birçok yeri cruise turları ile keşfedebilirsiniz. Peki diyelim ki ufak bir araştırma yapacaksınız ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz ve tatil turları arasında o kadar çok seçenek var ki ve hepsi o kadar güzel ki bir türlü karar veremiyorsunuz. Dünyayı gezebileceğiniz

İşte size gemi turları ile dünyayı dolaşabileceğiniz en güzel 11 rota;

1. Yunan Adaları Gemi Turları

Yunan Adaları Gemi Turu

Kuşadası ve İzmir çıkışlı vizesiz gemi turu fırsatları arasında en keyiflisi olan Yunan Adaları gemi turlarıyla en güzel adaları görebilirsiniz. Santorini, Mykonos, Sakız, Midilli, Siros, Rodos ve Girit’in yanı sıra Yunanistan’ın tarihi şehirlerini de görme fırsatı yakalayacağınız vizesiz Yunan adaları gemi turu, sizi bir rüyanın ortasına götürecek.

2. Batı Akdeniz Gemi Turları

Batı Akdeniz Gemi Turu

Akdeniz’in kıyısındaki Avrupa şehirlerini cruise turu konforunda görmeye ne dersiniz? Cruise gemileri arasında sevilen ve beğenilen yolculuklara adını yazdıran gemi turları ile Barcelona’dan Cenova’ya, Roma’dan Girit’e kadar uzanacak ve sular üzerinde harika bir yurtdışı turu deneyimi yaşayacaksınız.

3. Kanarya Adaları Gemi Turları

Kanarya Adaları Gemi Turu

Dünyanın en konforlu cruise gemileri ile İspanya, Fas, Portekiz ve Kanarya Adaları’nı kapsayan dört dörtlük bir gemi turuna çıkabilirsin. Batı Akdeniz’in en güzel limanlarını gezebilirsiniz.

4. Batı Karayipler Gemi Turları

Batı Karayipleri Gemi Turu

Cruise gemileri ile Batı Karayipler’in en güzel limanlarına demir atın! Üstelik bazı gemi turlarında uçak bileti de dahil oluyor.

5. Alaska Gemi Turu

Alaska Gemi Turu

Gemi turları arasında en farklı, en vahşi ve en eğlenceli cruise turu olan Alaska gemi turuna mutlaka katılmalısınız. Alaska’nın kendine hayran bırakan doğası, buzulları, devasa büyüklükteki dağları ve tertemiz havasıyla unutulmaz bir cruise turu yapabilirsiniz.

6. Mekong Nehri Gemi Turu

Mekong Nehri Gemi Turu

Uzakdoğu’nun gizemli yerlerini Mekong Nehir Turu ile keşfedebilirsiniz. Mistik ve sıcak ülkelerde gezmek, rüyalardaki gibi eşsiz güzellikteki manzaraları izlemek ve yüzlerce yıl öncesine doğru uzanmak için nehir turu da gemi turları arasında en güzel alternatiflerden.

7. Ren Nehri Gemi Turu

Ren Nehri Gemi Turu

Basel ve Amsterdam arasında harika bir nehir gezintisine çıkabilirsiniz. Nehir içinde gemi yolculuğu yapmak hem romantik hem de gizemli dolu olabilir.

8. Uzakdoğu Gemi Turları

Uzakdoğu Gemi Turu

Cruise gemileri ile Doğu’nun masalsı limanlarını görebilirsiniz. Malezya, Tayland, Hindistan, Sri Lanka, Umman ve BAE’yi kapsayan gemi turları her şey dahil fiyatlarla meraklılarını bekliyor.

9. Güney Amerika Gemi Turu

Güney Amerika Gemi Turu

Güney Amerika’nın masalsı limanlarına 5 yıldızlı yüzen bir otel içerisinde gitmek için hazırlanın! Amerika gemi turlarıyla dünyanın en güzel yerlerini gezmenin tadını çıkarın.

10. Tahiti Adaları Gemi Turları

Tahiti Adaları Gemi Turu

Cruise gemi turlarıyla gezebileceğiniz Pasifik Okyanusu’nda, dünyanın en güzel tropik sahillerinde romantik ve unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz.

11. Baltıklar Gemi Turları

Baltıklar Gemi Turu

Tarihin ve sanatın en güzel hallerini göreceğiniz Baltık şehirlerinde harika bir Avrupa turu yapacak ve beklentilerinizin çok üzerinde bir gemi turu ile ömür boyu anlata anlata bitiremeyeceğiniz bir tatil yaşayacaksınız.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın