Esenler semtinde bulunan ilaçlama servisleri

Haşere ilaçlaması işinde uzman firmalar tarafından uygulanmalıdır. Böcek ilaçlaması hizmeti veren firmamız profesyonel personeli ile ilaçlanacak yerin incelemesini ve haşere denetimini üstlenmektedir.

Alman böcek ilaçlama firması, tüm kemirgen ve böcekcinslerinin ilaçlanmasında sağlık bakanlığından izinli ilaçları kullanıp, deneyimli ve alanında uzman ilaçlama teknikerlerimiz ile profesyonel ilaçlama hizmeti uygulamaktadır. Şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizlerin öncelikli vazifesidir. Memnun kalınmayan bir hizmette ilaçlama sağlandıktan sonraki 4 ay içinde ikinci ilaçlama ücretsiz olarak yapılmakta ve siz müşterilerimizin haşeresiz bir yaşam geçirmesi sağlanmaktadır.

Esenler Böcek İlaçlama – Kalite ve güvende bir numara!
Böcek ilaçlama firmamızca, tahta kurdu, karınca, örümcek, çiyan, fare, sivrisinek, karasinek, yılan, hamam böceği, akrep, pire, kene, kertenkele, arı, tatarcık sineği, tahta kurusu gibi tüm böcek türlerinin ilaçlanmasında günün her saati ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Bütün açık ve kapalı yerlerde haşere ilaçlama hizmeti sağlayan böcek ilaçlama firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kaliteli ve sağlıklı ilaçlama hizmeti için 444 77 47 nolu santrali aramanız yeterli.

Bağcılar Böcek İlaçlama Merkezi

Benzer Yazılar