Flash Oyunlar Oyun Oteli’nde

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere Oyun Oteli adlı oyun sitesinde bahsedeceğim. İlk olarak hangi kategorilerde bizlere oyunlar sunmakta biraz onları inceleyelim. Siteye girer girmez ilk baktığımızda friv oyunları dikkatimizi çekmekte. Daha sonra macera oyunlarında savaş oyunlarına, boyama oyunlarından araba oyunlarına kadar birçok kategoride oyunlar görmemiz mümkün. Sitenin sloganıda birçok oyunun bulunduğunun göstergesi. “Oyunların konakladığı adres”

Sitenin tasarımına gelirsek yeşil, mavi ve kırmızı renklerin tonları kullanılmış. Göz yorucu bir tasarım değil. Ayrıca diğer oyun sitelerindeki gibi her yerde oyuncuyu rahatsız edici reklamlar bulunmuyor. Oynadığınız oyunlara ait açıklamada oyunun altında bulunmakta. İsterseniz oynadığınız oyuna dair yorum yapabilir, yapılan yorumları da okuyabilirsiniz. Oyunu bilgisayarınıza indirmeniz için indirme butonu da mevcut. Çok sevdiğiniz bir oyun olursa o oyunu favori listenize ekleyebilirsiniz.

Sitenin dikkat çeken bir diğer özelliği ise üyelik sistemi bulunması. İsterseniz üye olmadan Facebook hesabınızlada siteye bağlanabilirsiniz ve bir üyenin yapabileceklerini sizlerde yapabilirsiniz. Şifrenizi unutmuş iseniz şifremi unuttum butonu ile şifrenizi değiştirebilirsiniz. Beğendiğin oyunları Facebook, Twitter, Google Plus gibi sosyal ağlarda paylaşabilir, arkadaşlarınızında bu oyunları oynamasını sağlayabilirsiniz.

Daha önce bir oyun oynadınız ve çok hoşunuza gitti. Fakat o oyunu tekrar oynamak istediğinizde bulamadınız. Favori listenize de eklemeyi unutmuşsunuz. Hiç sorun değil. Oyunun adını arama kutusundan aratarak kolaylıkla istediğiniz oyuna ulaşabilirsiniz.

Şimdi Oyun Oteli’ne girerek istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar