İş Görüşmelerinde İngilizcenin Anahtarı www.ingilizceisgorusmesi.com’da

Hayatımızda her zaman en iyi yerlerde en iyi şekilde çalışmak istemişizdir. Bunun için birçok iş görüşmelerine katılıp, özelliklerimize göre hep değerlendirmeye alındık. Ama artık kurumsallaşan firmalarda sistemler değişmeye başladı. Bunlardan biride İngilizce iş görüşmesi örnekleridir. Birçok ingilizce iş ilanların en önemli konusu, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmaktır.Bu sizin firma içinde değerinizi belirleyen önemli bir unsur olacaktır.

İngilizce Mülakat

Şirket pozisyonu ve işe alım durumuna göre yazılı veya sözlü olarak sizlere bir İngilizce mülakat yöntemi yapılıyor. Burada sizlerden İngilizce olarak kısaca hayat hikayenizi, hedeflerinizi, beklentikerinizi anlatmanız isteniyor. Yani burada adayları daha yakından tanıma, iş ile ilgili beklentileri anlama, kariyer düşünceleriniz gibi durumlara bakılmasıdır. Mülakatta istenilenler ise akıcı şekilde İngilizce konuşma, sözcük bilgisi terimlerdir. Asla heyecana kapılmaya gerek yok. Eğer ki İngilizceyi biliyorsanız ufak tefek hataları pek dert etmezler. Ama konuşmada bir kelime aklınıza gelmeyip, uzun süre düşünmek ya da kelimeleri karıştırmak gibi durumlar sizi zor durumda bırakabilir. Öyle korkmaya gerek yok aslında, İngilizce bilgisi olanların pek zorlanacağı bir mülakat değil bu durum. İngilizce bilmeyenler için zor bir mülakat olacaktır. Böyle size uygun olan işleri sırf İngilizce bilmiyorsunuz diye reddediyorsunuz. Hayat şartlarınız yükseltmeyi, kendi sevdiğiniz mesleği yapmayı istiyorsanız neden İngilizceyi öğrenmiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey kendimizi motive edip, bunun olacağına inandırmaktır. Artık hayatımızın her safhasına girdi İngilizce bunu bir an önce öğrenip kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkarsınız.

Kendi branşında bir numara olan http://www.ingilizceisgorusmesi.com/ iş görüşmelerinde ve mülakatta eksiz olduğunuz İngilizceyi sizlere online olarak öğretmektedir. Oturduğunuz yerden en iyi yabancı hocalarımız ile birebir olarak ders alacaksınız. Hem hesaplı hem de kaliteyi sizlere sunmaktayız. Artık yapılan mülakatlardan korkmayacak, emin adımlarla o sevdiğiniz işe girebileceksiniz.

Benzer Yazılar