İş Hayatında Yükselmenin Adresi : www.onlineisingilizcesi.com

Önce sizlere İngilizce hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. İngilizce Cermen kökenli bir dildir. Kavimler göçüyle birlikte Britanya adasına göçüyle türeyen bir dildir. İngilizceyi resmi dil olarak kabul eden birçok ülke vardır. Bundan dolayı stratejik olarak çok önemlidir. Sadece bu bakımdan değil, İngilizce aynı zamanda ticaretin, bilimin, havacılığın, denizciliğin, diplomasinin, uluslararası iletişimin, sinema sektörünün ve internetin ortak dilidir. Bu yüzdende de iş İngilizcesi kursu da önem kazanmış oluyor.

İş İngilizcesi Kalıpları

Şimdi İngilizcenin ne kadar önemli olduğunu birazcık da olsa anlamış olduk. İngilizce bilmek hayatımızın en önemli noktalarında, iyi bir şekilde yaşayabilmek için de önemlidir aslında. Yani iş hayatında hep bir adım önde olmuş oluyoruz. Kariyer hedeflerinizi en iyi bir biçimde yapabilir, maaş şartlarında çok rahatlık kazanmış oluruz. Ülkemiz insanları İngilizcenin önemini pek anlayamamaktadır. 1 dil 1 insan 2 dil 2 insan ne kadar doğru bir söz. Sadece iş için düşünmeyelim bunu, sosyallik açısından, insanlarla iletişim, bağ kurabilmek içinde çok önemlidir. Bilgiye kolay ulaşma araçlarından biride internettir. Bu bilgilerin ve internetin %80’ni İngilizcedir. Bu dili bilmeyen insanlar için bilgiyi tam manasında randımanlı almak mümkün değildir, ya da İngilizce bilenlere bu bilgiyi Türkçe çevirmesine muhtaçtırlar. Bilgiyle ilgili en basit örnek ise yüksek lisans ve doktoralarını yapan akademisyenler İngilizce sayesinde internetten istedikleri bilgileri kolayca elde edecekler. Doktorlar, hakimler, savcılar, uluslar arası firmada çalışanlar ise mesleklerinde ileriye gidebilmek için iş İngilizcesi kalıp kelimeleri bilmesi gerekir.

Özetle sizlere İngilizcenin ne kadar önemli olduğunu anlattık. Arkadaşlar neden hala öğrenmiyorsunuz İngilizceyi. http://www.onlineisingilizcesi.com/ olarak sizlere online bir şekilde, birebir, en iyi yabancı hocalarımızla, kaliteli bir biçimde eğitim hizmeti sunuyoruz. O halde İngilizceyi bizimle beraber öğrenmeye ne dersiniz?

Benzer Yazılar