İstanbul-Kartal Özel Profilo Servisi

Dayanıklı ev aletleri sloganı ile çok yakından tanıdığınız Profilo ürünleri için bu sektörde uzun süredir hizmet veriyoruz ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çaba gösteriyoruz. Profilo özel servis firmasından alacağınız hizmetler için sizlere garanti belgenizi sunuyoruz.

Özel Kartal Profilo Servisi Telefonu: 444 1 494

Garanti belgesi sayesinde ürünlerinizi daha rahat kullanabilir ve 1 yıl boyunca ürünlerinizi başına gelecek her türlü sorun için bizlerden ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Servis hizmetlerimizde kusursuz olmaya özen gösteriyoruz ancak bu her zaman mümkün olmayabiliyor. Gün içerisinde birçok adrese gidiyoruz ve birçok kişi ile görüşüyoruz bu yüzden dalgın olmamız ve hata yapmamız normaldir.

Servis Merkezi

Az önce de belirttiğimiz gibi hata yaptığımız takdirde ücretsiz olarak sizlere geri dönüş hizmeti veriyoruz.
Yetkili servislerin ilgisiz tavırlarından ve yüksek fiyatlarından sıkıldıysanız sizler de Profilo özel servis firmasını arayarak firmamıza ulaşabilir özel servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. İstanbul ve ilçeler için kusursuz hizmet politikası ile yola çıkan firmamız 2002 yılından bu yana çok büyük başarılara imza atmaktadır.

Özel Profilo servis firması ile çalışmak bir ayrıcalıktır ve sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve hizmet almak istiyorsanız çağrı merkezi ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Profilo kalitesine ne kadar güveniyorsanız işçilik ve servis kalitemize de aynı oranda güvenebilirsiniz. 444 1 494 numaralı telefonlarımız yalnızca hafta içi değil, hafta sonu da siz değerli müşterilerimize en iyi ve en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Benzer Yazılar