İzmir’in Özel Baymak Servisi: #Baymakservismerkezi

Baymak ürünlerinizin en iyi şekilde hizmet alması ve ilk günkü performanslarına kavuşması için servis firmamızı arayabilirsiniz. İzmir ve tüm semtleri için en iyi şekilde hizmet veren ve müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, 10 yılı aşkın bu sektöre yer alan köklü firmalar arasındadır. İzmir Baymak Servisi firmasından alacağınız hizmetler 1 yıl parça garantisi ile sizlere sunulmaktadır ve karşılıklı güven ilkesine de bağlı kalınmaktadır.

Firmamızın yaptığı çalışmalara web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz ve servis ağlarımızı da inceleyebilirsiniz. Kombi ve ev aletleri konusunda uzman markalar arasında yer alan Baymak, kaliteli ürünleri ile müşterilerine en iyi ürün hizmetini sunuyor, bizler de servis anlamında bu markayı tercih ettiğimiz için aynı kaliteyi işçilik ve servis hizmetlerimizde sizlere sunmaya devam ediyoruz.

baymak servis merkezi

Baymak özel servis firması olarak yapılan çalışmalarımızda kalite öz konusudur ve bu kaliteye bağlı olarak sizlerin memnuniyeti de sürekli olarak en üst seviyelere taşınır. Çağrı merkezlerimizdeki çalışanlarımız taleplerinize en kısa sürede cevap verir ve bu taleplerin değerlendirilmesinde sizlere yardımcı olurlar.

Firma olarak servis kalitemize ve tecrübelerimize fazlasıyla güveniyoruz, siz değerli müşterilerimizin de bu hizmetlerden yararlanması için farklı kampanyalar ile daha kolay iletişim sağlıyoruz.

Baymak ürünleriniz için tek tapmanız gereken çağrı merkezi ekiplerimize ulaşmak ve gerekli olan taleplerinizi iletmek olacaktır. 444 1 494 ile bizlere dilediğiniz gün ulaşabilir ve belirlediğiniz saatlerde servis hizmeti alabilirsiniz.

Kaynak : http://www.baymakservismerkezi.org

Benzer Yazılar