Koş Fred Koş artık Oyun Teyze’de

Geçen her dakika, ömrümüzden alıp götürse de, içimizdeki çocukluğu ve coşkuyu asla azaltmamalıdır. Çocukluk dönemlerimize ait bir hatıranın yardımıyla, insanların ne kadar mutlu olduğuna defalarca şahit olmuşsunuzdur. Eğer böyle bir kıvılcım arıyorsanız, oyunteyze.com adresini denemelisiniz. Oynamaya başladığınız zaman, bağımlısı olacağınız sitemizde, çocukluğunuzda keyifle oynadığınız oyunların birçoğuna erişebilirsiniz.

Tabi ki yalnızca eski oyunlar yok. Bunların dışında son zamanlarda popüler olan en güzel oyunları da keyifle oynayabilirsiniz. Farklı birçok kategoriden alınıp sizlerin oynamasına uygun olarak hazırlanmış olan bu oyunlara, en kısa yoldan ve kaliteli olarak sitemizden erişebileceksiniz. Oyun Teyze’nin, sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmayıp, her zaman daha sağlam bir şekilde oyun keyfi sunacağından şüpheniz olmasın.

Oyun Teyze

Sitemizin en çok ilgi gören kategorisi olan puanlı giysi giydirme oyunları, bu güzel oyunlara bir örnek olarak karşımıza çıkıyor. Her zaman farklı karakter seçip, daha güzel bir tasarım ortaya koyarak, en yüksek puanları almanız üzerine kurgulanan bu oyunlarda amaç; aynen moda yarışmalarında olduğu gibi, en iyi kombinasyonu hazırlayıp en yüksek puanı almaya çalışmaktır. Daha sonra isterseniz bu puanlarınızı sosyal medyadan arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Son olarak 3d unity oyunlarından bahsetmek istiyorum. Klasik flash oyunlardan sıkılanlar için yepyeni bir soluk olan bu oyunlar, kaliteli grafikleri ile apayrı bir oyun zevki sunuyor. Sitemizde en sevilen 3d oyunlardan olan koş fred koş isimli oyunu özellikle tavsiye ediyorum.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın