Online Müzik Dinlemek ve Tv İzlemek İçin Yasal Kaynaklar

Bu konudaki ilk yazıda online müzik dinlemek ve tv izlemenin yasal olarak yapılmasının ne kadar önemli olduğu vurgulanmıştı. Aksi takdirde yapılacak olan davranışlara karşı çeşitli müeyyideler olduğu belirtilmiş ve yararlanılabilmesi için birtakım online müzik siteleri sıralanmıştı. Yazının bu bölümünde ise online tv siteleri üzerinde durulacaktır. tv izlecanlı tvradyo dinle

Bilindiği gibi internet üzerinde online tv izleme konusunda hizmet sunan bir çok site vardır. Bu sitelerin bir kısmı yasal prosedüre uyarken bir kısmı bu yasal prosedürleri yok sayar ve illegal olarak hizmet verme yoluna gider. Bu durum kesinlikle yanlıştır. Bu yüzden bu tip yasal işler yapmayan siteleri izlemekten kaçınmak gerekir. Aşağıda online tv izleyebileceğiniz bazı yasal siteler verilmiştir.

Hulu : www.Hulu. Com adresinden ulaşabileceğiniz bu site NBC / Universal ve Fox karışımı bir sitedir. Bedava hizmet sunan bu site tamamen yasaldır ve en popüler tv programlarını seyircilerle buluşturur. Oldukça kaliteli bir sitedir.
Joost : Bu site online müzik, film ve tv hizmeti gibi hizmetlerin hepsini bir arada sunar. Kategorilere göre ya da başlıklara göre arama yapma imkanı sunar ve böylece aradığınız programları kolayca ve hızlı bir şekilde bulabilirisiniz. Bu siteye www.joost. Com adresinden ulaşabilirsiniz.
Sling : Warner, Sony ve MGM gibi bir çok stüdyoyla bağlantılı programlar ve filmler sunar. İstenilen hemen hemen her şeye kolayca ulaşılabilecek bir sitedir. Bazı küçük kaynaklardan da çeşitli videolar içerir. Bu siteye ulaşmak için www.sling. Com adresini ziyaret etmelisiniz.

Benzer Yazılar