Online Oyuncak Alın

Çocukluğumda az oynamadım tasodur, futbolcu kartıdır, bilyedir. Her günümüz oyun oynamakla geçerdi. Şimdiki çocuklara bakıyorum da bilgisayar başından kalkmıyorlar. Peki biz de öyle miydi?

Babam bir sürü oyuncak getirirdi. Hatta bir tane arabam vardı. Üzerinde yabancı bir isim yazıyordu. Tam olarak hatırlayamayacağım ama komineyşın diyordum. Sarı bir minibüstü. Üstü açık arabam vardı. :) Misafirliğe gittiğim zaman ev sahibinin çocuğunun oyuncağı için kavga ederdim. Gözüm gibi bakardım bakmasına da ulan komşu çocuğu vardı bir tane bütün oyuncaklarımı kırardı arkadaş. Sen o kadar titiz davran bir şey olmasın diye o gelsin kırsın.

Lego OyuncakHer ne kadar bilye boncuğa ilgi duyulmasa da artık çağa ayak uydurmuş oyuncak işleri de. Mesela oyuncak alacağınız zaman onlineoyuncak.com adresine gidip onlarca oyuncak arasından istediğiniz oyuncağı bulmanız mümkün. Ne gerek var çarşıdan pazardan almaya. Ben de inceledim siteyi biraz. Özellikle lego oyuncak kategorisinde çok güzel oyuncaklar bulmanız mümkün. Gerçekten çok güzel oyuncaklar var. Ayrıca alt kategorilerinde de farklı tür oyuncaklar bulmanız mümkün.

Sitenin içeriği de müşterileri yormayacak cinsten. Renk düzeni ve tasarımı bakımından çok iyi. İstediğiniz türden oyuncağı veya belirlediğiniz yaş aralıklarına ait oyuncakları anında bulabiliyorsunuz. Sitenin orta kısmındaki yaşa göre alanı baya bir kolaylık sağlamakta. Üstelik dört çeşit ödeme yolu bulunmakta. İster kredi kartı ile ödeyin, ister kapıda ödeyin, ister telefon ile ödeyin, ister havale ile ödeyin. Size kalmış. Üstelik aldığınız oyuncaklar aynı gün kargoya verilmekte. Ayrıca ücretsiz kargo imkanı sağlıyorlar. Herhangibir sorun olduğunda da 7/24 müşteri desteği bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar