Sosyal Medya Haberleri Sosyal Ninja’da

Yapılan son araştırmalar gösteriyor ki halihazırda artmaya devam eden sosyal medya kullanımı özellikle son 1 sene içerisinde büyük bir hız kazandı. Normal bir Facebook kullanıcısı üzerinden hesaplanan verilere göre ortalama bir kişi gün içerisinde 78 defa Facebook hesabını, bir bu kadar da diğer sosyal medya hesaplarını kontrol ediyor.

Sosyal medyanın bu sık kullanımında haberdar olan birçok haber platformu da güncel haberleri direkt olarak sitelerden okumak yerine sosyal medya hesaplarından takip etmeye, sevdiği konularla ilgilenen kişilerle yine bu platformlarda konuşmaya devam ediyor.

Sosyal Medya

Özellikle sosyal medya ve oyun haberlerinin merakla takip edildiği şu günlerde doğru bir Facebook reklamı ile normalde ulaşabileceğiniz kişi sayısının çok daha fazlasına ulaşmak mümkün. İnsanlar da birbirinin aynı olmaya başlayan siteleri takip etmek yerine sosyal medya kanallarından edindikleri bilgiler ile yetinmeyi tercih ediyor.

Tam da bu noktada sosyal medyanın yerli ninjası http://sosyal.ninja/ , haber tarzı ve dosya konuları ile bir adım öne çıkıyor. Sosyal Ninja, ilginç alan adı ile birçok kişinin beğenisini kazanmış, kullanıcılara haber sunma şekliyle de bir adım öne geçmeyi başarmıştır.

Sosyal Ninja, farklı kaynaklardaki haberleri inceleyip sizin için hızlıca okunup anlaşılabilir hale getirip eğlenceli bir şekilde size sunmayı hedefler.

Benzer Yazılar
Cevap Bırakın