Teknoloji Dostu İngilizce Yöntemi 444ingilizce.com

Gelişen dünya ve teknolojinin ortak kullanım dili olan İngilizcenin konuşulması çok önemlidir aslından. Dil insanlar arasında iletişim kurma hayatını sürdürebilmek içindir. Kendi ülkesinde aynı dili konuşanlar için bu yeterlidir aslında, ama gelişen teknoloji dünyayı küçük bir kasaba haline çevirdi. Bu yüzden İngilizce konuşma cümleleri ve bilinmesi gereken bir dildir.

İngilizce Öğrenme Metodu

Aslında burada İngilizcenin hayatımız hakkındaki yerinden sizlere biraz bahsetmek istiyorum. Tüm dünyada İngilizce en çok konuşulan dil bunu biliyoruz. Aman bana ne demeyin çünkü İngilizce bilmiyorsanız dünyaya kendinizi kapatmış ve asosyal birisi olursunuz. Hayatta hep geride kalırsınız. Yüksekokul veya fakülteleri başarı ile bitirip, iş hayatına atılmak istersiniz ama İngilizce eğitim dersleri olmadığından dolayı başarınız gölge de kalır hep. Bu okul, iş, kariyer başarılarınız taçlandırmak ve daha da ileriye gitmek için İngilizce öğrenmek gereklidir. Dünyada yapılan ankete göre 2.dil bilme ve öğrenme eğiliminin en az olduğu ülkelerin başında geliyoruz. Bu durumu düzeltmek için son yıllarda kurslarda bir patlama yaşandı. Devletin verdiği dil eğitiminin yetersiz oluşu, özel sektörlerde fırsatlar dünyası haline getirdi. Yüksek fiyatlarıyla cep yakan bu kurslara gitsek mi yoksa gitmesek mi diye düşünürüz. Maddi durumum yok ya da vakit sıkıntısı yaşıyorum diye ümitsiz bir şekilde ben bu dili nasıl öğreneceğim diye kara kara düşünmeye başlarız. Aslında çözüm bunca zamandır burnumuzun dibinde duruyor. Pe ki nasıl olacak bu?

İşte burada http://www.444ingilizce.com/ sizler için devreye giriyor. Mali durumum kötü, vaktim yok diye sakın üzülmeyin. Biz sizleri düşünerek online olarak İngilizce eğitim imkanlarını sunuyoruz. Oturduğunuz yerden en iyi yabancı hocalarımızla beraber birebir kaliteli eğitim alacaksınız. Sonra artık dünyaya açılıp başarı ile mezun olduğunuz okulunuza, bir başarı daha ekleyip fırsatların tadını çıkaracaksınız.

Benzer Yazılar